czwartek, 17 lipca 2014

Historia nazwy mojego bloga

W ostatnim poście wspominałam że następnym razem pokażę wam co nowego uszyłam, prace nie są jeszcze skończone dlatego w między czasie postanowiłam napisać kilka słów o tym jak powstała nazwa mojego bloga.
Do napisania tego postu przyczyniła się Ula która na swoim kreatywnym blogu ogłosiła wyzwanie blogowe pt. "5 DNI DO LEPSZEGO BLOGA". Wyzwanie trwa już kilka dni, jednak można jeszcze do niego dołączyć. Zachęcam wszystkich którzy jeszcze tego nie zrobili.


Oprócz wyzwania polecam wam zapoznanie się z treścią całego bloga. Jak mogliście zauważyć mój blog zmienił troszkę szatę graficzną,wciąż nad nią pracuje bo nie wszystko zostało zrobione tak jak sobie założyłam. Oczywiście inicjatorką do tych zmian była Ula której porady mnie zafascynowały i postanowiłam wnieść je w życie blogowe. Gorąco polecam wam jej bloga kreatywnego :)

A teraz czas na wywiązanie się z wyzwania: 
Historia nazwy mojego bloga


Większość z was wie że obecny blog jest moim drugim blogiem, a dokładniej kontynuacją bloga SZYCIE ISABELL. Nad nazwą bloga zastanawiałam się bardzo długo. Z racji że pokochałam szycie tild, a moje króliczki które szyłam stały się w pewien sposób rozpoznawalne postanowiłam że nowa nazwa będzie wiązała się właśnie z nimi. 
Wierzcie mi przez kilka dni myślałam, rozpisywałam na kartkach różne nazwy jednak z marnym rezultatem. Nie znalazłam żadnej nazwy która ujęła by mnie a jednocześnie mogła bym w późniejszym czasie dysponować nią przy sprzedaży moich prac.
Zrezygnowana, stwierdziłam że została tylko nadzieja w moich czytelnikach. Ogłosiłam konkurs na nową nazwę bloga. Dzisiaj myślę że był to dobry pomysł: ja mam wspaniałą nazwę bloga (pokochałam ją od razu) a pomysłodawczyni została obdarowana moimi króliczkami :)
I tak właśnie wygląda historia nazwy..

Na kolejnego posta z wyzwaniem zapraszam was już jutro. 
A wy bierzecie udział w wyzwaniu?


6 komentarzy:

 1. Ach, więc to tak... tak właśnie myślałam, że nazwa ma coś wspólnego z tildowymi króliczkami :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Kochana ten post jest dedykowany tobie.. bez ciebie nie było by tej nazwy <3

   Usuń
 3. Ciesze się ze tutaj trafiłam :D
  http://crossstitchandbracelets.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, tak, pamiętam ten konkurs! :) A nazwa jest bardzo chwytliwa. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie komentarza na moim blogu..to dla mnie największe wyróżnienie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...