piątek, 3 października 2014

Pomagajmy

Witam was kochane

Dzisiejszym postem chciałam was zachęcić do udziału w aukcjach charytatywnych jakie są przeprowadzane najczęściej na facebooku :) Nie każdy z nas może pozwolić sobie na wydawanie dużych kwot ale czasami wystarczy odmówić sobie jakieś rzeczy i ową kwotę przeznaczyć na pomoc dla jakiegoś dzieciaczka.
Wg mnie świetną metodą są aukcje charytatywne gdzie pomagamy a przy okazji sami coś dostajemy.
Jeżeli chcesz przekazać pieniążki a nie wiem komu zachęcam do zajrzenia na stronę www.siepomaga.pl gdzie znajdziecie dzieciaczki które potrzebują wsparcia.Robert to syn mojej koleżanki. Zbieramy na operacje podcięcia mięśni poudzia która jest niezbędna żeby Robert mógł chodzić. Jego historię możecie poznać pod w/w linkiem.O Julce za pewnie słyszałyście już nie raz. Ta urocza dziewczynka potrzebuje pomocy żeby w przyszłości mogła stanąć na własnych nóżkach. Pod w/w linkiem znajdziecie aukcje na której możecie wylicytować przeróżne rzeczy a koszt przeznaczony jest właśnie dla Julki.Na facebooku są przeprowadzane również aukcje charytatywne dla Danielka. Tam również możecie poznać jego historię.Jeżeli chodzi o Nadusie to niektóre z was już znają jej historię. Jeżeli jednak pierwszy raz tu jesteś zajrzyj pod w/w link gdzie znajdziesz aukcje charytatywną która sama prowadzę.

Kochani zachęcam was do odwiedzenia i poznania w/w dzieciaczków :) Pamiętajcie że warto pomagać! 

Na koniec jeszcze prośba do wszystkich którzy natkną się na ten post:

Aukcja dla Nadii została przedłużona do końca października co nie oznacza że nie biorę pod uwagę tego że potrwa dłużej. Jednak w obecnej chwili brakuje mi fantów na aukcje.
Dlatego proszę was o podarowanie choćby najmniejszej rzeczy na aukcje. Tworzycie piękne rzeczy, niektóre za pewnie zalegają wam w domu i zastanawiacie się co z nimi zrobić.

Jeżeli ktoś z was chce podarować fant na aukcje która prowadzę i w ten sposób pomóc proszę o kontakt mailowy: bunnydreams.blog@gmail.com

Wierzę was kochani i w to że uzbieramy sumę która będzie kolejną szansą na to żeby Nadia chodziła i słyszała.

Pozdrawiam


3 komentarze:

  1. te aukcje to myslę bardzo dobra rzecz zwłaszcza że można piękne fanty tam znaleźć. jak będe miała chwilkę postaram sie przeszukac moje zbiory robótek to coć na pewno podeślę dla Nadusi!

    OdpowiedzUsuń
  2. ja myślę, że wcale nie trzeba sobie niczego odmawiać, bo za kilka zł dostajemy piękne rzeczy warte niekiedy dużo więcej, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Pomaganie piekna sprawa i wyciąga♡

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie komentarza na moim blogu..to dla mnie największe wyróżnienie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...