środa, 23 grudnia 2015

Wesołych Świąt !

Witajcie kochani :)
Kolejny rok, kolejne Święta i zmiany... w tym roku moje mieszkanko nie pała aż tak świątecznym klimatem.. zamiast dużej choinki.. na półce stoi skromna i mała choineczka.. te Święta chyba pierwszy raz w życiu nie są dla mnie tak wyczekiwane jak zawsze.. cicho i samotnie...


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt! 


Ściskam Was wszystkich bardzo mocno :)
Trzymajcie się..


8 komentarzy:

 1. Czas świąteczny, to radość nie smutek. Raduj się Izuniu na te Święta, moc prezentów pod choinkę Ci życzę, by uśmiech na Twej twarzy zagościł.
  Wesołych Świąt Kochana.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Izuniu:) Tobie również życzę radosnych, bo nie wyobrażam sobie byś w święta miała się smucić, a przede wszystkim zdrowych świąt.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt Kochana, radości!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję i wzajemnie samego dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych Świąt, pełnych magii, rodzinnego ciepła i cudownych wspomnień, a w Nowym Roku mnóstwo weny, radości i miłości.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie komentarza na moim blogu..to dla mnie największe wyróżnienie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...