poniedziałek, 11 stycznia 2016

Pamiętacie?

Witajcie kochane :)

Dzisiejszy post to takie małe przypomnienie o pewnej słodkiej istotce dla której prowadziłam kiedyś aukcje na facebooku.. kojarzycie? Tak! Chodzi o małą Nadię Sienkiewicz.


Z poprzednich aukcji zostało mi kilka przedmiotów które nadal szukają swoich właścicieli dlatego od kilka dni temu aukcja ruszyła na nowo :) Znajdziecie ją pod tym adresem:


 Oprócz rzeczy z poprzednich aukcji na licytacji możecie znaleźć kilka moich prac: owieczki, misie i notesy które ostatnio pokazywałam tu na blogu. Dodatkowo do aukcji włączyły się dwa dobre anioły i podarowały od siebie fanty. Z tego miejsca serdecznie dziękuję Darii oraz Eli <3

Jeżeli ktoś z was chciał by choć troszeczkę pomóc Nadusi to zapraszam na aukcje a być może coś wam wpadnie w oko :)


Oprócz aukcji jak co roku każdy albo prawie każdy rozlicza się z podatku i nie wie co może zrobić z 1 % dlatego zachęcam was aby ten % przekazać dla Nadusi.


Jeżeli ktoś chciał by poznać bliżej Nadie zapraszam na jej stronę internetową na której możecie poznać jej historię choroby ---> http://nadiasienkiewicz.pl/


Do zobaczenia...


3 komentarze:

 1. Izo,kiedyś chyba można było gdzieś w B-cy stacjonarnie oddać nakrętki na rzecz Nadii,nie wiesz czy to nadal aktualne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze możesz je podrzucić do mnie :) Kiedyś sama odbierałam od dziewczyn z okolic ale nie jestem juz moblina. Zawsze odbierałam a potem przekazywałam je rodzinie Nadusi :)

   Usuń
 2. Jeśli możesz skrobnij prosze notkę u siebie na fb o tym,ja z chęcią udostępnię :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie komentarza na moim blogu..to dla mnie największe wyróżnienie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...